Apie Mus

blog_img1

Ponulis.lt yra elektroninė parduotuvė vaikams. Augindami savo mažylę, pastebėjome, jog kokybiški drabužiai kūdikiams bei drabužiai vaikams Lietuvoje yra nepigūs. Taip pat, jog yra mažas pasirinkimas išties gražių drabužių ir aksesuarų kūdikiams bei vaikams internetinėse parduotuvėse. Rūbelių reikia daug, o mažyliai taip greitai auga, todėl suprantama, jog nesinori išlaidauti, kai tai nėra būtina. Taigi, mūsų tikslas suteikti galimybę Jums įsigyti kokybiškų kasdienių prekių prieinamomis kainomis, o taip pat pasiūlyti ir išskirtinius, pačius mieliausius bei gražiausius drabužius vaikams.

Ponulis.lt parduotuvėje verta pirkti, nes čia tikrai galite rasti daug už mažai, tad susipažinkite su mūsų asortimentu:

Drabužiai kūdikiams bei drabužiai vaikams iki 2 metų amžiaus


Mūsų parduotuvėje rasite tiek kasdienių, tiek puošnių drabužių kūdikiams ir vaikams. Galite įsigyti žinomų prekės ženklų šliaužtinukų, smėlinukų, naujagimio kraitelių nedidelėmis kainomis. Taip pat laisvalaikio kostiumėlių, puošnių komplektų jūsų šventėms, fotosesijoms ir dar daug visko. Tik pas mus patys mieliausi ir gražiausi drabužiai kūdikiams bei drabužiai vaikams geriausiomis kainomis! 

Įvairūs aksesuarai vaikams

Tapukai kūdikiams, galvajuostės, mielos kojinės, kramtukai kūdikiams, čiulptukų laikikliai ir kt. Tai mažos, bet labai mielos smulkmenos, kurios puošia mūsų kasdienybę. 

Dovanų rinkiniai kūdikiams

Visas jūsų išsirinktas prekes galime supakuoti kaip dovaną . Taip pat esame paruošę Jums keletą dovanų idėjų, tačiau visada dovanų rinkinius kūdikiams galime komplektuoti pagal jūsų poreikius. Į dovanų rinkinius gali įeiti, teik drabužiai kūdikiams, tiek įvairios mielos smulkmenos, kurios ir sukuria tobulą visumą.

Drabužiai vaikams į mūsų parduotuvę atkeliauja iš Prancūzijos, Turkijos, Anglijos ir kitų šalių. Pas mus galite įsigyti ir tokių žinomų prekių ženklų rūbų vaikams, kaip Next, George, Mothercare, Bonjour bebe ir daug kitų. Nuolat atnaujiname ir pildome savo asortimentą, bendraujame su tiekėjais ir kasdien ieškome geriausių pasiūlymų Jums! Taigi, jeigu jums reikalingi kokybiški ir labai mieli drabužiai kūdikiams ar drabužiai vaikams, kviečiame jus apsipirkti mūsų  internetinėje paruotuvėlėje! 

Mūsų šūkis- aukšta kokybė už prieinamą kainą, nes mūsų Ponuliai verti paties geriausio! 💜

Sekite mums Fcebook ir Intagram paskyrose ir sužinokite apie naujienas ir akcijas pirmieji!

P.S. apsipirkusiems už 40 eur ir daugiau dovanojame nemokamą pristatymą LP express paštomatu!


Su meile,
Ponulis.lt komanda